Protesty nauczycieli na sesji WRDS w Łodzi

7 lutego br. w Łodzi odbyła się sesja Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, na której omawiano m.in. napiętą sytuację w oświacie (spory zbiorowe WZZ "Solidarność-Oświata" i ZNP oraz liczne absencje nauczycieli w Łodzi, Zgierzu i innych miastach województwa łódzkiego).Na zaproszenie Wojewody Łódzkiego w posiedzeniu wziął udział Sławomir Wittkowicz, Przewodniczący WZZ "Solidarność-Oświata", który zapoznał zebranych z przebiegiem styczniowych rozmów z MEN. Zaapelował do Wojewody Łódzkiego i Łódzkiego Kuratora Oświaty o poinformowanie Premiera Rządu o konieczności pilnych rozmów z wszystkimi centralami związkowymi w celu realizacji postulatów związkowych. W posiedzeniu uczestniczyła także Katarzyna Strzelecka, Przewodnicząca Łódzkiego Zarządu Wojewódzkiego WZZ "Solidarność-Oświata".

Przewodniczący WZZ "Solidarność-Oświata" wziął udział w programie "Łodzią po regionie" w TVP3 Łódź - link do programu (od 11:40 minuty ).

 

bydg.png

 

SOLIDARNOŚĆ OŚWIATA

DOŁĄCZ DO NAS

Pracownicy z kolejnych

szkół i placówek

deklarują chęć

wstąpienia do

Wolnego Związku Zawodowego

Solidarność - Oświata.

Tworzone są struktury Związku

w innych województwach

Czekamy również na Ciebie 

Razem możemy więcej !!! 

Kontakt

Kontakt

Biuro Wolnego Związku Zawodowego 
Solidarność - Oświata

ul. 3 Maja 8/3
85-016 Bydgoszcz

mapa

tel/fax (52) 321-46-22

(52) 585-11-37
(52) 585-12-52 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Rozmowa dnia

Rozmowa dnia w Radiu Pik z Przewodniczącym WZZ Solidarność Oświata

Sławomirem Wittkowiczem dotycząca planowanej  akcji strajkowej

Link do audycji

Godziny pracy biura Związku

 Poniedziałek  -  czwartek
9.00 - 17.00
Piatek
8.00 - 15.00
 

Antymobbing

Wolny Związek  

Solidarność - Oświata

 reprezentując i chroniąc interesy pracownicze, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom członków powołał  Zespół d/s Przeciwdziałania Dyskryminacji i Mobbingowi (dotyczy tylko Bydgoszczy)

CESI

 

 

FZZ

 

Informujemy, że biuro Wolnego Związku Zawodowego "Solidarność - Oświata" w dniach od 29.06.2020 r. do 28.08.2020 r. będzie czynne w godzinach od 10:00 do 15:00

Nowy biuletyn nr 121 z 26 czerwca 2020

Toggle Bar